Kardiológia (MUDr. ANNA KNAPCOVÁ)

Ortovita, s.r.o.

Kardiologická ambulancia
Ambulancia funkčnej diagnostiky
Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých
VIP lekár

Adresa spoločnosti

ul. V. Spanyola 8633/43 P
010 01 Žilina

Telefonický kontakt

041/ 56 22 433
mail: ortovita gmail.com

Personál

lekár: MUDr. Anna Knapcová- kardiológ, internista
Sestry: Eva Chupáňová
dipl.sestra Oľga Gajdošová

Zmluvní partneri

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.
Dôvera zdravotná poisťovňa, a.s.
Union zdravotná poisťovňa, a.s.

Lokalizácia Ortovita, s.r.o.

Budova v ktorej spoločnosť sídli od 1.1.2012 je novopostavená, 3-podlažná a účelovo postavená na výkon ambulantnej zdravotnej starostlivosti spoločnosťou LKA invest, s.r.o. Nachádza sa v pešej zóne 50 m pred vstupnou bránou do Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Žiline. V suteréne budovy je 12 parkovacích miest pre zamestnancov  a VIP klientov zariadenia. Asi 50 m od budovy, na ulici V. Spanyola sa nachádza zastávka mestskej hromadnej dopravy.

Parkovanie pre klientov, ktorí použijú vlastné auto je možné v areáli nemocnice,  pred hlavnou poliklinikou a na parkoviskách nemocnice, kde sa dá dostať zadnou vstupnou bránou do nemocnice, ďalej na parkovisku pod neďalekou pumpou Shell, alebo na blízkych parkoviskách nad hygienickou stanicou a na Bulvári.

Spoločnosť Ortovita, s.r.o. sa nachádza v priestoroch prízemia budovy LKA invest, s.r.o. v zadnej časti. V prednej časti budovy vľavo je umiestnená lekáreň Claudius Galenus a pravými vstupnými dverami sa dostanete do vstupnej časti ambulantných priestorov. V týchto priestoroch  pracuje informátor, ktorý usmerňuje klientov /pacientov a zároveň vydáva cez automatický vyvolávací systém poradové lístky na rôzne vyšetrenia.